• Seramik üzerine UV Baskı, en sık tercih edilen uygulamaların başında gelmektedir. Yaşam alanlarımızın mutfak, banyo, tuvalet, balkon, vitrin gibi alanlarında seramik resimli uv baskıları çok tercih edilmektedir. UV baskı çalışmalarında 2.5 metreye kadar tek seferde baskı alabilmekteyiz. yeterki siz istediğiniz görseli belirleyip Öztaş yapı Dekorasyon ailesine müracat ediniz. Dilediğiniz görseli fotoğraf kalitesinde dilediğiniz düz yüzey de baskısını alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize de istediğiniz ölçülerde istediğiniz görsel ile seramik üzerinde baskılanmış halini hediye edebilirsiniz.Sizlerde uv baskı hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

    Seramik UV baskı, tüm yaşam alanlarımızın önemli dekorasyon malzemesi olan seramik üzerine ultraviole ışınlarla istediğiniz görselin basılması işlemidir. Mutfak, banyo, lavabo, balkon gibi tüm mecralarda bu mükemmel tasarımı kullanabilir yaşam alanlarınızı yeniden canlandırabilirsiniz. İstediğiniz resim yada rengi  istediğiniz ölçülerde hazırlayıp teslim ediyoruz. 

    Bunu yanı sıra taş yüzeyine uv baskı, çini uv baskı, fayans yüzeyine uv baskı işlemleride aynı şekilde yapılmaktadır.

    Seramik UV Baskı, seramik baskı, mermer baskı, fayans baskı, granit baskı, uv baskı seramik, seramik üzerine resim baskı, taş üzerine baskı, çini uv baskı,Seramik UV Baskı, seramik baskı, mermer baskı, fayans baskı, granit baskı, uv baskı seramik, seramik üzerine resim baskı, taş üzerine baskı, çini uv baskı

    Öztaş Yapı Dekorasyon olarak, türkiyenin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.