3d tekstil tabanlı tek parça duvar kağıdı

Öztaş UV Baskı merkezi olarak, 3D Tekstil tabanı tek parça duvar kağıdı üretmenin gururunu yaşıypruz. Tek parça olarak hazırlanan 3D tekstil tabanlı duvar kağıtları muhteşem görselleri ile  yaşam alanlarınıza adeta can vermektedir.

İster salonlarınıza, oturma odanıza, yatak odanıza, ofis, işyeri yönetici odası gibi her türlü yaşam alanlarına uygun modellerle hizmetinizdeyiz. Öztaş UV Baskı merkezi arge ve inovasyon çalışmalarına büyük önem vermekte nerdeyse yatırımının tamamını bu alana yatırmaktadır.

3D ortaya çıktıktan sonra, insanlar çoğunlukla filmler ve basılı materyaller aracılığıyla bu aracın tadını çıkarmak için çeşitli yollar yarattı. Büyüleyici illüzyon ve duvar dekorunu devrim yaratmak için kendi 3B duvar kağıdımızı yaratmaya çalıştık . Oturma odaları için 3D duvar kağıdı koleksiyonumuz, göz alıcıları hipnotize eden ve cesur ve şık stil ifadeleri oluştururken iç mekanlara derinlik katan göz alıcı bazı desenlere sahiptir. Bitmeyen itibaren sütunlu salonlar için kemerler gelen, 3D koridorları için spiraller hipnotize , bizim koleksiyonu 3D duvar kağıtları muhteşem. Yatak odaları için 3B duvar kağıdı kullanabilirsinizeğimli çizgiler, kutular ve karelerden oluşan güzel desenlerimizle . Bu 3B duvar kağıtları özellikle ofislerde konferans ve toplantı salonlarında kullanılmaya uygundur. 3B duvar kağıtlarından birini seçin ve iç mekan dekorunuza çağdaş bir çalışma ekleyin !