Ahşap Masa Üzeri Vernikli Mermer Desen Uv Baskı

Son yapmış olduğumuz çalışmamızda ahşap üzerine mermer desen uygulamasını gerçekleştirdik. Firmamız bünyesinde ahşap üzerine uv baskı yanında cam baskı, pleksi baskı, kompozit baskı, metal baskı, seramik baskı, tüm sert yüzeylere baskı, cam kaplama deliklicam kaplama işlemleri yüksek kalite ve uzman işçilikle yapılmaktadır.

 

Ahşap Üzerine Uv Baskı

Ahşap yüzeylerin tasarımı için deneyim ve özel ekipman gerektirir. Öztaş Yapı Dekorasyon Baskı bunların hepsine sahiptir ve bu nedenle hizmetlerinin yüksek kalitesini garanti eder. Sizin için en iyi fiyatlarla ahşap üzerine uv baskı işlemlerini yapmaktayız. Baskı işlemlerimizde UV teknolojisini kullanıyoruz. Beğendiğiniz görüntüleri yüksek çözünürlükle kontrplak , MDF, sunta ve diğer yüzeylere aktarırken en etkili sonucu almanızı sağlar .

Baskı sürecinde, UV radyasyonunun etkisi altında sertleşen ahşaplara mürekkep uygulanır. Bir çeşit koruyucu film oluşturur. Kuruduktan sonra görüntü dayanıklı hale gelir, maruz kaldığı dış etkenlerden zarar görmez.

 

Mermer Desenli Ahşap Baskı

 

Bu çalışmamızda ahşap üzerine vernikli mermer desen görüntüsünü uv baskı teknolojisi kullanarak gerçekleştirdik. Görüntü çözünürlüğü 1440 dpi’dir. Bundan dolayı renklerin canlılığı ve netliği mükemmel derecededir. Yapmış olduğumuz bu çalışma uv baskının bir diğer özelliği sayesinde güneş ışığı, yağmur gibi dış etkenlerden zarar görmeyecektir.