• Öztaş UV Baskı merkezi, baskı makinesi tarafından sağlanan UV teknolojisi ile susuz ofset baskı, B3 formatında küçükten orta makinelere ofset baskı kalitesi sunar. Extravagant etkiler Genius 52 UV'nin repertuarının bir parçasıdır: Ayrıca plastikler ve PVC, PET, kağıt ve mukavva gibi emici olmayan yüzeyleri 0.8 mm'ye kadar olan baskı kalınlığına kadar olan olağandışı malzemelere baskı yapar. Önceden planlanmış UV baskısı, örneğin, kredi kartı kalitesinde kartvizit, VIP kartları, ticaret fuarı biletleri, yıkanabilir yiyecek ve içecek kartları, kupon klasörleri ve kartpostallar için kullanılır.

    Kromoproteinlerimizde çok özel parlak vernik efektleri oluşturmak ve gerçekten renkleri parlatmak için UV baskısı kullanabiliriz. Kısmen kaplamalar tüm kullanılabilir malzemeler üzerinde gerçekleştirilebilir.

    Özellikle ikna edici "yan etki": UV mürekkepleri ve vernikleri, ürünlerinizi çiziklerden veya diğer aşınma belirtilerine karşı mükemmel şekilde korur. 400 saatlik saf güneş ışığının yüksek ışık haslığı seviyesi nedeniyle, UV kaplı ürünler aynı zamanda açık hava kullanımı için idealdir.

    Tek adımda ofset baskı ve UV kaplama Öztaş UV baskı teknolojisi yeni perspektifler sağlar. Yüksek kaliteli inline finisaj ve malzeme seçimi artık bir adımda birleştirildi. Ofset baskı ve müteakip UV kaplaması bir süreç haline gelir. Tozlar elimine edilir. Baskı üretiminin etkin bir şekilde kısalması anlamına geliyor. Sonuç, mekanik hasarlara karşı UV verni ile sonunda korunan etkileyici baskı ürünleridir. Ayrıca çevre teknolojisi LE-UV basıncı çok ileridedir. CO2 emisyonu, yaklaşık% 60 oranında azaltılır ve pik değerleri% 80'e kadar çıkabilir. Baskı tekniği, ozon içermeyen ve düşük kokulu bir üretim sunar. Filmler veya plastikler gibi malzemeler kağıt gibi basılabilir. En yüksek renk parlaklığı ve mükemmel netlik, doğal veya geri dönüşümlü kağıtlarda bile yeni baskı teknolojisinin sonuçlarını oluşturur.