• Öztaş Yapı Dekorasyon olarak sizin için ahşap üzerine doğrudan ve yüksek çözünürlüklü, renkli ve beyaz baskı yapıyoruz. MDF (ahşap) tahtalardaki motiflerinizi büyük titizlikle ve ustalıkla uv baskı yöntemiyle ahşap üzerine basıyoruz. Yüksek kalitedeki fotoğraflar, en beğendiğiniz motifler, renkli kartlar, ahşap baskı yöntemiyle MDF ve ahşap mobilyalarınıza gerçekçi bir görüntüyle basılabilir. Bütün bunlar Öztaş Yapı Dekorasyon farkıyla bir sorun değil!

    Ahşap baskı mobilya, dolap kapakları veya dekor eşyalarınız üzerine negatif basınç veya spot renkli baskı olarak gerçekleştirilebilir. Ahşap ve MDF üzerine beyaz baskı tüm yüzeyde veya seçici olarak kullanılabilir. Modern UV direkt yazıcımızla en yüksek kalitede ahşap baskı, MDF baskı üretiyoruz. Dijital plaka baskımız UV ışıkları ve su geçirmezdir. Baskılar bulaşmaz, yayılmaz ve yüksek aşınma direncine sahiptir.

    Serigrafi ile karşılaştırıldığında, sizin için tek bir parçadan veya farklı motiflere sahip birkaç tabakadan üretebiliriz. Olası baskı alanı: 3050 x 2500 mm Maksimum kalınlık: 48 mm