• İşyerleriniz için yapacağınız tabelalarda ve görsel sunum yapacağınız alanlarda Uv baskı parlaklık ve şeffaf ve yanar döner akrilik veya pleksiglas üzerine UV mürekkebin doygunluk etkisi sayesinde mükemmel dokunuşlarla oluşturulan reklamlar, bakan müşterilerinizi bir an durdurur ve düşünmelerini sağlar. Sulu renkler, mizanın tüm tonlarını yansıtan estetik bir görüntü oluşturmanıza izin verir.

  Buna ek olarak, akrilik UV baskı, soğuk, nem ya da güneş ışığından etkilenmeyen güçlü bir film oluşturur, bu nedenle bu yöntem dış alanlarda da reklam sunumu için idealdir. Ultraviyole mürekkebi dayanıklıdır ve onlarla birlikte işaretler ya da ışık kutusu uzun süre estetik ve hoş görünecektir.

  UV mürekkebi kullanılarak akrilik ve pleksiglasa uygulama, baskı netliği ve her türlü düzende, her renkte ve hatta en küçük detaylarda bile yeniden üretilebilmesi nedeniyle iç dekorasyonda yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Dairede, restoran veya kafe, sergi alanında orijinal vitray pencereler, pleksiglas veya akrilik ekler ile kapılarda süslü çizimler, özel bir görüntü ile paneller yapabilirsiniz.

  Evinizin tasarımında, geniş formatlı UV mürekkepli baskıya sahip öğeleri kullanarak tüm tasarım fikirlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama yöntemi çok iyi bir renk yorumlamasına sahiptir ve bu nedenle taslak renklerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde çevirmek mümkündür.

  Firmamızın tasarımcıları sizin için özgün bir düzen geliştirebilirler veya bitmiş görüntülerin veritabanından bir seçenek seçebilirsiniz.

  Size Öztaş Yapı Dekorasyon olarak; akrilik veya pleksiglas üzerine uv baskı ile hızlı üretim koşulları, yüksek kalite ve uygun fiyatlar sunuyoruz. Sipariş için ve her türlü sorularınız için lütfen arayınız.