• Öztaş UV Baskı Merkezi olarak, istanbulun tüm ilçelerine aynı gün içeriside hizmet veriyoruz.UV baskı süreci, ısı yerine ışık kullanılmasıyla fotokimyasal bir reaksiyona dayanmış olur. Sıvı monomerler ve oligomerler, az oranda foto-initiatör ile karıştırılarak UV enerjisine maruz kalır. Birkaç saniye içinde mürekkep anında sertleşir. Bu faktör, üretim döngü süresini azaltmakta ve en önemli ekonomik faktörlerden biri olan sermaye tasarrufunu sağlamakta ve nakit akışını artırmaktadır. Her gün raflarda görmekte olduğumuz ürünlerin ambalajları ve etiketleri, telefon kapları, kişisel kartvizitler bu teknik ile basılmaktadır. UV baskının en büyük avantajı ise güneş, su gibi çevre şartlarından etkilenerek renklerin solması yahut silinmesi gibi olumsuz durumları en aza indirmesidir. UV baskı hizmetlerinin tamamını yapıyoruz.

    Cam Üzerine UV Baskı, Akrilik Üzerine UV Baskı, Ahşap Üzerine UV Baskı, Metal üzerine UV Baskı, PVC Üzerine UV Baskı, Taş Üzerine UV Baskı, Cep Telefonları Kapakları Uv Baskı, Cep Telefonu Kılıfları Uv Baskı, Kontrol Panelleri Uv Baskı, Tuş Takımları Uv Baskı, Cam Yüzeyler Uv Baskı, Cam Plaketleri Uv Baskı, Şişeler Uv Baskı, Parfüm Şişeleri Uv Baskı, Plastik Yüzeyler Uv Baskı, Plastik Kalemler Uv Baskı, Plastik Anahtarlıklar Uv Baskı, Promosyon Ürünleri Uv Baskıpromosyon_uv, Metal Yüzeyler Uv Baskı, Metal Kalemler Uv Baskı, Metal Promosyon Ürünleri Uv Baskı, Metal Hediyelik Eşyalar gibi tüm yüzeylere malzeme ayrımı yapmadan uv led yöntemiyle baskı yapıyoruz.

    İstanbul uv baskı,  Adalar uv baskı,  Arnavutköy uv baskı,  Ataşehir uv baskı,  Avcılar uv baskı,  Bağcılar uv baskı,  Bahçelievler uv baskı,  Bakırköy uv baskı,  Başakşehir uv baskı,  Bayrampaşa uv baskı,  Beşiktaş uv baskı,  Beykoz uv baskı,  Beylikdüzü uv baskı,  Beyoğlu uv baskı,  Büyükçekmece uv baskı,  Çatalca uv baskı,  Çekmeköy uv baskı,  Esenler uv baskı,  Esenyurt uv baskı,  Eyüp uv baskı,  Fatih uv baskı,  Gaziosmanpaşa uv baskı,  Güngören uv baskı,  Kadıköy uv baskı,  Kağıthane uv baskı,  Kartal uv baskı,  Küçükçekmece uv baskı,  Maltepe uv baskı,  Pendik uv baskı,  Sancaktepe uv baskı,  Sarıyer uv baskı,  Silivri uv baskı,  Sultanbeyli uv baskı,  Sultangazi uv baskı,  Şile uv baskı,  Şişli uv baskı,  Tuzla uv baskı,  Ümraniye uv baskı,  Üsküdar uv baskı,  Zeytinburnu