Kale Okulları Ahşap Üzerine UV Baskı Tabela

İstanbul Kale Okulları için hazırlamış olduğumuz ahşap üzerine uv baskılı tabelalarımız sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır. UV baskı teknolojisiyle ahşap üzerine yapılan baskı sayesinde tabelalarınızı, mobilyalarınızı, afişlerinizi, yön gösterge levhalarınızı, reklam tabelalarınızı ve diğer tüm baskı materyarlerinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullana bilirsiniz. Uv baskı teknolojisi sayesinde ahşap üzerine baskı yeniden moda haline gelmiştir. Uv baskı mürekkeplerin ultra viole ışınlarla ahşap üzerine yazılmasını sağlar, bundan dolayı elde ettiğiniz görüntü onlarca yıl solmadan ve sararmadan canlılığını korur. Öztaş yapı dekorasyon olarak firmamız bünyesinde uv baskı tekniğiyle ahşap baskı, cam baskı, kompozit baskı, seramik baskı, metal baskı, pleksi baskı, akrilik baskı ve tüm sert zeminlere baskı uygun fiyat ve yüksek çözünürlükle sağlanmaktadır. 

Uv baskı teknolojisiyle ahşap baskı son zamanlarda yeniden trend olmuştur. Ahşap baskı ile evinizde dekorasyon olarak kullanılacak tablolar, aile fotoğraflarınızdan oluşan tablolar, dolap kapakları, masalarınızı, sehpalarınızı istediğiniz desen ve motifle süsleyebilirsiniz. Ahşap baskı sadece evlerinizi süslemekle kalmaz işyerlerinde duvarlarınızı süslemek, şirket logonuzu bastırmak, reklam köşesi oluşturmak, okullarımızda duyuru tabelaları, işaret levhaları, okul tabelaları, camilerimizin dekorasyonu için levhalar ve sayamadığımız bir çok alanda kullanılabilir.  

Sizlerde ahşap baskı ve uv baskı çeşitlerine ihtyaç duyarsanız en uygun fiyat ve yüksek kaliteli baskı seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Bir telefon uzağınızdayız.