• Uv baskı teknolojisi ile oluşturulan görüntüler son zamanlarda bir çok ürü üzerinde kullanılmaktadır. Uv baskının büyük avantaj sağladığı alanlardan biride suni deri üzerine baskılardır. Bu sayede suni deri üzerine işlenen görüntüler yüksek çözünürlük ve renk kalitesine sahip olurken; hazırlanan ürünler ve görüntü uzun ömürlü, çevre dostu, zengin görüntü seçeneği, hızlı üretim ve düşük maliyet gibi birçok avantaja sahiptir. 

    Baskıdan sonra, ürün orijinal yapısını korur. Suni deri ile özel giysi, mobilya, çeşitli deri takılar, hediyelik eşyalar yaratırken bu teknoloji talep edilmektedir. Ultraviyole baskı, yalnızca net ve yüksek kaliteli çizimler oluşturmanıza değil, aynı zamanda tabanın renk sunumunu da aktarmanıza olanak tanır. Suni deri üzerine UV baskısı kullanarak, orijinal iç kısımdaki ana parçaların rolünü oynayabilecek renkli paneller üretebilirsiniz. Olasılıklar yalnızca müşterinin hayal gücü ile sınırlıdır. 

    Öztaş Uv Baskı şirketimiz çeşitli malzemeler üzerine baskı yapmaktadır: köpük tahta, polikarbonat kompozit, PVC plastik, vinil, tuval, ahşap, cam, seramik gibi. Yüksek teknolojiye sahip ekipman kullanan uzmanlarımız, en basit baskı işleminden, en karmaşık baskı işlemi siparişinizi tamamlayabilecektir. Suni deriye fotoğraf baskısı yapmanız gerekiyorsa, lütfen iletişime geçin. Uygun fiyatlar, uygun işbirliği, yüksek kalite ve bireysel koşullar garanti edilir.