• Ultraviole baskı tekniği olarak bilinen kısaca UV baskı olarak adlandırılan baskı çeşididir.  Güneş ışığı ve benzeri yoğunluktaki ışınlara karşı mukavemet göstermesi, baskı yapılan çalışmanın çok kısa sürede kuruması için UV baskı tekniği geliştirilmiştir.  Uv baskı tekniği sayesinde kurutma süresi 1sn'den daha az bir süreye inmesi sağlanmıştır.  UV baskı tekniği sayesinde baskı yapılan çalışma güneş ışını gibi yoğun ışınlara karşı solma ve benzeri durumlar ortadan kaldırılmış bununla birlikte baskı yapılan malzemenin zarar görme durumu neredeyse ortadan kaldırılmıştır. 

    UV baskı cihazından alınan çalışmalar su gibi sıvılardan etkilenmezler.  UV baskı  sayesinde sayamayacağımız kadar malzeme ve maddeye baskı yapılabilmektedir.  Çok kısa sürede gerçekleşen baskı işlemi diğer baskı çeşitlerinde kuruma sürecine girerdi. UV baskı ile bu sorun ortadan kaldırılmış kaliteli ve yüksek baskı görüntüsü elde edilmiştir. 

    Öztaş Yapı Dekorasyon olarak UV baskı cihazımızdan  10cm kalınlığa kadar her türlü maddeye baskı yapabilmekteyiz. Mermer, seramik, fayans, cam, foreks, dekota, kompozit, aliminyum levha, plexiglass gibi bir çok malzemeye yüksek baskı kalitesinde çok kısa sürede baskı yapılmaktadır. Size kalan sadece görseli bellirlemek olacaktır.