• Kompozit üzerine UV Baskı,özellikle dış mekanlarda mukavemet gereksinim duyulan mecralarda aynı şekilde dekoratif zenginlik açısından iç mekanlarda tercih sebebidir. Kompozit materyalinin kullanım sebebi yüksek dayanıklılığa sahip olmasıdır. Özellikle dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Çift yüzeyinde aliminyum ve aynı şekilde iç kısmınında sıkıştırılmış aliminyum malzemesi olması mukavemetini arttırmaktadır.

    Öztaş Uv Baskı Sistemleri, kalın bir filmle ve ince tabaka ile güzel çalışabilen 64 inç x 98 inç baskı yatağına sahiptir - hassas bir filmle bir işte, diğer yandan yoğun, sert malzemeleri bastırır. kompozit, köpük, plastik, ahşap, cam ve metal gibi standart malzemelerle kullanmak için ideal olsa da, yüzlerce USB sürücüye, akıllı telefon kasalarına veya gitar kılıfları, su şişeleri gibi farklı öğelere baskı yapmak istiyorsanız mükemmel bir çözümdür ve dahası.Kritik prova uygulamaları gerektiren kullanıcılar için Öztaş Uv Baskı Sistemleri,  GMG Renk Korumalı, CGS ORIS Renkli Tuner, FlexoProof / Nokta Korumalı, EFI Renk Korumalı XF ve Fiery XF RIP de dahil olmak üzere önde gelen prova yazılımı ile uyumludur.

    Öztaş Yapı Dekorasyon olarak, türkiyenin her noktasına gönderim yapmaktayız. Kendi UV baskı makinemizden aldığımız uygulamalar aynı gün içerisinde kargolanabllmektedir. Yüksek baskı kalitesi ve ekonomik yapısıyla tercih sebebi olmaktadır.