• Öztaş UV Baskı merkezi üreticinin yanında olmaya devam ediyor. Peygamber mesleği olarak atfedilen marongozluk gelişen yeni teknolojilerle birlikte farklı boyutlara ulaşmaya başladı. Özellikle ahşap üzerine yapılan yüksek kaliteli baskılar çalışmaları daha şık ve daha kullanılabilir olmasını sağladı. Yapılan çalışmalarda tek renk boya uygulamaları artık mazide kaldı. Artık yeni nesil kullanıcılar bir renk yerine canlı bir resim, görsel, obje , logo veya ikon tercih etmeye başladılar. İstedikleri özel resimlerini uv baskı makinesinden ahşap üzerine aldırtıktan sonra vernik atılarak uzun ömürlü ve daha kullanılabilir olmasını sağlamışlardır.

    Öztaş uv baskı merkezi olarak,tasarımı seviyoruz ve göze çarpan profesyonel bir tasarıma ihtiyaç duyduğunuzda, sizi ele geçirdik. İster cila gerektiren kaba taslak çiziminiz olsun ya da gereksinimlerinize göre hazırlanmış taze bir tasarım olsun, aldığınız tasarımın tam olarak istediğiniz gibi olmasını sağlayacağız

    Öztaş uv baskı merkezi, Ahşap üzerine  baskı için inanılmaz derecede etkilidir. Fotoğraf kalitesinde görüntüler, logolar ve metinleri 10mm kalınlığa kadar ahşap alt tabakalara doğrudan yazdırabilmenizi sağlar. Ahşap tabela, plakalar ve çok daha fazlasına doğrudan ahşap alt tabaka uv yazıcı ile tam renkli görüntüler yazdırın. UV Baskı makinelerimiz, bitmiş ağaçlara baskı yapmak için mükemmeldir. UV baskı işlemi, koyu renkli ahşaplarda veya koyu renkli ahşaplarda dahi canlı renkler ve opak beyazlar üretecektir.