• Pleksiglass malzemelere istediğiniz şekil ve görseli basabilmekteyiz.Pleksi uv baskı, akrilik uv baskı olarak adlandırılan çalışmalarda büyük  titizlilik gerekmektedir. Çalışma esnasında yüksek kontastrasyon ile  çalışmayı tamamlamalıdır. Opal akrilik cam için, doğrudan UV baskısı anlamlıdır. Çünkü bu akrilik şeffaf değil beyaz ve yarı şeffaftır (% 30 yarı şeffaf). Opal cam esas olarak hafif kutularda veya arkadan aydınlatma talebi olan her yerde bulunur. Elbette bu sefer gördüm - örneğin, daha önce LED aydınlatma Gastro-soğutma tavernalarda aydınlatmalı reklam paneli olarak veya basılı şerit ışık gibi ...

    Akrilik opal, UV direkt baskı sürecinde öne istenilen motifle basılmaktadır. Özellikle elverişli olması durumunda UV doğrudan baskıyı öneriyoruz. Baskı beyaz, parlak opal camda ipeksi görünüyor.Düşük fiyatlı UV doğrudan baskıya yönelik yüksek kaliteli bir folyo baskısı alternatifi olarak, folyo baskısı ve saydam, arkadan aydınlatmalı mevduat içeren şeffaf bir akrilik cam da sunuyoruz. Akrilik camın arkasındaki baskının derinlik etkisi bu varyantta saklanır.Şeffaf akrilikte özellikle ışık ve renk dayanıklı UV direkt baskı. Beyaz rengi beşinci efekt rengi olarak kullanabilirsiniz veya motifinize tüm yüzey boyunca basabilirsiniz. Bu, derinlik efektini vurgular ve çok parlak renk oluşturma sağlar. Arkadan yazdırmanın faydası, öznenin ek UV korumasıdır. Akrilik kenarlarında zımpara izi yoktur, ancak hafif sıkıcı ve pürüzlü olabilir, buna ek olarak kenarları cilalamak için imkân sunarız. Mürekkep direkt olarak alt tabakaya uygulanır ve ultraviyole ışıkla sertleştirilir. Böylece, hemen hemen tüm materyaller doğrudan - ve parlak kalitede ve 1440 dpi x 720 dpi'lık harika bir çözünürlükte basılabilir!

    ÖZTAŞ UV BASKI SİSTEMERİ olarak, istanbulda bulunan firmamız türkiyenin her noktasına aynı gün kargo ile gönderim yapılmaktadır.