• Fotoğraflarınıza doğrudan ahşap üzerine bastırarak organik bir his, dokusal sıcaklık ve çağdaş bir kenarı verin. Ahşaba yazdırmanın güzelliği tahıl çizgilerinin ve ahşabın renginin görüntüsünüz üzerinden görülebilmesidir. Ve her tahta parçası farklı bir tane içerdiğinden, yazdırdığınız her parça benzersiz olacak! Tam kontrplak kontrplak üzerine baskı yapmak isteyip istemediğinizi veya ahşap bardak altlıklarına ve küçük işaretlere özel grafikler eklemeniz gerekip gerekmediğini belirten Öztaş UV baskı merkezi, uygulama gereksinimlerinize uyacak bir makineye sahip. öztaş uv baskı merkezi teknolojileri, kullanıcıların doğrudan geniş format UV flatbed'li önceden üretilmiş tahta panolar üzerine baskı yapmalarını, doğrudan masaüstü UV flatbed'li küçük ahşap ürünler üzerine baskı yapmalarını veya mürekkep püskürtmeli teknolojisi kullanılarak vinil grafiklerle ahşap parçaların sarılmasını sağlıyor.

    Bu çevre dostu baskılar görüntünüzü doğal akçaağaç ahşap üzerine yerleştiriyor. Saf beyaz alanlar basılamaz, tahta tanesinin görünmesi sağlanır. Her bir baskı askıda kalmaya hazır. Birden fazla ebatta mevcuttur.

    Sanatçılar, çevrimiçi mağaza sahipleri, hediyelik eşya tedarikçileri ve diğer özel grafik uzmanları, çeşitli ahşap nesnelere mesajlar, şirket logoları ve grafikler ekleyerek büyük kazançlar sağlayabilir. Kullanıcılar, Çztaş UV baskı merkezini kullanarak, doğrudan özel çerçevelere, bardak altlıklarına, bebek bloklarına, ahşap armatürlere, küçük işaretlere ve diğer istenen öğelere baskı yapmak için uygun bir yöntem kullanmaktadır.