• Tabandan tavana cam pencereler dış dünyayı içeriye çekerken, uv cam fotoğraf baskılarında en sevdiğiniz dünyayı getiriyor . Bir odaya temiz, taze bir his vermek istiyorsanız, çarpıcı uv cam malzememize basmak için doğru fotoğrafı seçmek önemlidir. Bir alanı tazelemek için, sağlıklı renk ve güneş ışığına sahip yalnızca berrak, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar seçin. Brights ve ana renkler iyi çalışır. Pastel ve siyah-beyaz baskılar da işe yarayabilir, ancak eğer amacınız bir odaya yeni bir soluk getirmekse mümkün değil!

  Cam Baskılar diğerlerinden farklı bir üründür ... çarpıcıdırlar! Dijital görüntünüz veya resim, gün geçtikçe inanılmaz bir görünüm kazandıracak, şık bir modern kenarla canlı gelecektir. Cam baskılar güçlü, dayanıklı ancak ucuzdur ve her duvar için güzel bir dönüşüm olacaktır.

  Resimlerinizle daha fazlasını yapın 

  Fotoğraf çekmek harika. Baskılar, zaman alıcı, ezici ve eğlenceli değil. Cam Baskı basit bir fikrin üzerine kurulmuştur: fotoğraflarınızı basmak ve görüntülemek için daha iyi bir yol olmalıdır.

  Fotoğraf görüntüsünün geleceği

  Camlar geleneksel resim ve çerçevelerden farklıdır. Kağıda yazdırmak yerine doğrudan cam üzerine yazdırabiliriz. Resim, çerçeve ve montajı birbirinden ayırmak yerine, bir cam baskı her üçünü de güzel, kalıcı ve nihai bir üründür.

  Mutluluğunuz, garantili

  Her baskıyı Öztaş UV Baskı Merkezinde yaparız. Kaliteden ötürü her imajı kontrol ediyoruz ve bunları çevre dostu  ambalajımızla size gönderiyoruz. Her cam bir Mutluluk Garantisi ve Ömür Boyu Garanti ile birlikte gelir.