• Ahşap baskı ile üzerindeki doğrudan izlenimlerimizde görünen odun taneleri, resimlerinize özel bir görüntü vermektedir. Görüntünüz ne kadar parlak olursa, bu efekt fotoğraflarınızın ahşap baskı üzerinde yoğunlaştığını göreceksiniz. Bu, beyaz mürekkebi örtmeyen, modern 7 renkli UV baskı işlemimizden kaynaklanmaktadır. Böylelikle beyaz alanlarda, asil malzeme doğal halde ortaya çıkar, açık alanlarda ise ahşabın özel yapısı altında doğal olarak ortaya çıkar. 

    Doğal Malzeme Ahşap Baskı Fotoğrafın Şeklini Korur

    Ahşap baskı fotoğraflarınızın doğrudan basılması için özellikle en iyisini yaptığımız doğal bir malzemedir. Ahşap üzerine baskı yapmak için hassas bir kesim ve stabilite elde etmek amacıyla Multiplex'i kullanıyoruz. Fotoğrafınızın basıldığı üst katman için huş ağacı kullanılabilir. Işık gölgesi sayesinde, baskı için en uygunudur. Fotoğrafınız için gerekli olan sürekli damarlı yüzeyi ahşap olarak elde etmek için, huş ağacı uygundur.

    Mini'den XXL'e kadar olan çok boyutlu standart boyutlarımızın hiçbiri fotoğrafınız için uygun değilse, lütfen bize kendi boyutlarınızı gönderin ve baskıyı istediğiniz formatta, ahşap üzerine baskı yapalım. Yüksekliği / genişlik oranlarını kendiniz seçersiniz.