• Sizin için UV doğrudan baskıda da yazdırıyoruz! Bu durumda, mürekkep doğrudan yazdırılacak materyaller üzerine bırakılır ve UV ışığı ile kürlenir. Bu, metal, ahşap, mantar, seramik, cam, akrilik cam veya alüminyum kompozit paneller gibi hemen hemen tüm malzemelerde baskı yapılmasını mümkün kılar. Dokulu yüzeyler bile baskıda sorun yaratmaz ve tam uyuma ile süslenebilir. Hava şartlarına dayanıklılığı ve renklerin uzun süre dayanıklılığı sayesinde UV doğrudan baskı, dış mekan kullanımı için özellikle uygundur. Böylece, doğrudan baskı, açık projeleriniz için de ideal!

  Ayrıca, UV doğrudan baskısı, özellikle satışlarda ve reklamlarda çok yararlı olabilir , çünkü geniş bir alanı istenen bir motifle hızlı ve güvenilir bir şekilde basar. Örneğin, tanıtım amaçlı göz alıcıları, müşterilerin dikkatini çeken ve bakışlarını çeken mağazalara yerleştirilebilir ve sonuçta şirketin satışları artar.

  UV doğrudan baskıyla, kişisel sergileriniz, fuar standlarınız, POS'ler, bina levhaları ve çok daha fazlası için tamamen yeni tasarım seçenekleri mevcuttur. Kusursuz baskı kalitesinden esinlenin ve deneyimli baskı mağazanızla yaratıcı fikirlerinizi hazırlayın!

  Büyük düşün!

  Çok yönlü UV doğrudan baskı, geniş alanların baskısını sağlar. Bu baskı işlemi ile ahşap tablolar ve plakalar kısa sürede süslenebilir. Hatta keten, fayans, taştan yapılmış büyük duvar askıları, metinler, fotoğraflar ve grafiklerle modern UV doğrudan baskıyla dijital olarak sağlanabilir.

  Ile UV flatbed yazıcıya bizim üretimindeki basınç geniş formatlı 3.000 x 2.500 mm'ye kadar baskı bile oluşur. Ahşap panellerinizi, PVC banner'larınızı ve işaretlerinizi 48 mm'lik bir materyal kalınlığına kadar yazdırabiliriz. Doğrudan baskı, parlak renkler artı beyaz renk ile 4 renk modunda mümkündür. Beyaz seçenekli ekstra geniş format, reklamcılık teknolojisinde çok sayıda yeni olanak sunuyor. Kontur kesme malzemesi bile, dijital olarak kontrol edilen UV doğrudan yazıcımızla kolaylıkla basılabilir. Aynı şekilde, eğer istenirse, bir ortamın iki yüze yazdırılması mümkündür.

  İç ve dış mekanlar için yüksek kaliteli basılı ürünler

  Her zaman basılmış malzemeleri en üst düzeyde üretiriz ! Bireysel masa ekranlarından bahçe, ev ya da kendi şirketinize ustalıkla basmış mobilya parçalarına - geleceğe yönelik UV doğrudan baskıyla, uygulama olanakları neredeyse sınırsızdır.

  Dış mekan baskısının dayanıklılığını ve kalitesini sağlamak için, baskı üzerine özel anti-grafiti laminatlar uygulanabilir . Bu, kötü hava koşullarına ve istenmeyen vandalizme karşı korur. Bununla birlikte, geçici projeler için, örneğin, fuarlar için seçim afişleri ya da bölmeler söz konusu olduğunda, ilave laminasyon gerekli değildir.

  Gelen  UV direkt baskı daha dayanıklıdır. Bununla birlikte, bitmiş baskıyı çizilmesinden korumak isterseniz, elbette malzemeye bağlı olarak koruyucu bir laminasyon sipariş edebilirsiniz.

  Hızlı UV doğrudan baskısını, bilgi panoları, tablolar veya bölümler gibi basılı ortamlarla sergi standınızda veya sergilerinizde etkilemek için kullanın. UV direkt baskıyla bireysel baskı ile açık plan ofislerindeki sıkıcı bölmelere veya şirketinizin giriş alanına cazibe kazandırın .

  Bize dileklerinizi ve düşüncelerinizi söyleyin. Fikirlerinizi ister iç ister dış mekanlarda ister dayanıklı ve yüksek kaliteli basılı ürünler olarak gerçekleştirmekten memnuniyet duyuyoruz.