• Camınıza ayrı motifler basmak ister misiniz? İstanbul Eyüp'teki Öztaş Mutfak Tezgah arası cam sistemleri, UV doğrudan baskı ortağımızdır. Örneğin, mutfak ve banyoyu güzelleştirmek isterseniz, reklam teknolojisi ve ticaret fuarı yapımı ile iç mekan tasarımına kadar çok çeşitli uygulamalar için doğrudan tabaka baskısı sunuyoruz . Basınç doğrudan ortama uygulanır. UV doğrudan baskıyla ilgili en iyi şey çok çeşitli materyaller üzerine yazdırabilmenizdir:

    Mükemmel kalitede motifleriniz için son teknoloji baskı teknolojisi


    İstanbulda  UV doğrudan baskı için profesyoneliniz olarak, nispeten düşük bir maliyetle sadık sonuçlarla yüksek baskı kalitesi sunuyoruz . Açık havada bile, basılı malzemeniz malzemeye bağlı olarak uzun süre hava koşullarından korunur. Buna ek olarak, dijital yazıcımız koyu renk malzemeler üzerine baskı yapmak için özel bir beyaz mürekkep işlevine sahiptir.

    Mutfak tezgah arası için sizin için ayrı ayrı üretiyoruz . Yeni mutfağınız, cam  aynasıyla çok özel bir vurgulayıcı haline gelir . Elbette, bu cam arka paneller mevcut mutfağın tadilatında mükemmel bir şekilde kullanılabilir.

    Bizim mutfak tezgah arası camlar baskı sonrası son kat 2-kat uygulanması olabilir. Bu kaplama ile panel aynanız tamamen opaktır ve sorunsuz yapıştırılabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz güzel temalarımız var ya da kendi resiminizi veya netteki büyük resim sağlayıcılarından birini kullanabilirsiniz (örn. http://www.tezgaharasicam3d.com/fotogaleri.php). Motifiniz, grafik tasarımcılarımız tarafından sizin isteklerinize göre formatınıza dönüştürülecektir.

    UV doğrudan baskının ilk günlerinde 300 dpi çözünürlük hala mütevazı olmakla birlikte, iki yıl sonra zaten saygın bir 1440 dpi idi. Kalite standartlarından UV baskı bugün geleneksel baskı süreçlerinin arkasına gizlenmek zor değildir. Böylece fotoğraf gerçekçi görüntü kalitesinde baskılar üretilebilir ve 6 punto küçük yazı tipi boyutundaki metinler mükemmel okunabilirlikte basılabilir. Orta ve uygulama alanına bağlı olarak, güçlü tam renkler ve yumuşak renk gradyanları üretilebilir. UV baskı özelliğinin bir başka özelliği, kuru işlem nedeniyle bitmiş baskılı ürünün yüzey kaplamasıdır. Böylece, lamine malzemelere benzer yüzey genellikle parlak veya saten olarak algılanır ve buna göre bu etki kullanılır. UV baskılarının dayanıklılığı açısından, öncelikle ilgili materyalin niteliğine bağlıdır. Kılavuz olarak dış mekan imalatçıları iki veya üç yıllık bir ömrü kabul eder. Bundan sonra renginin soyulmasına hava ile ilgili olabilir. Dolayısıyla, yapışkan nokta, mürekkep ve taşıyıcı malzeme arasındaki bağlantı özelliklerinden daha önemlidir. Olağandışı iklim koşullarında bile solmaya renk imkânı neredeyse imkansız.