Ahşap MDF Üzerine UV baskı İle Anılarınızı Ölümsüzleştirin

Kapalı ve açık plaklar, standlar için paneller, mağaza ve gösteri odası ayarları; katılımcılarda iletişim; iç ve dış mekan işaretleri; 3D yazı Farklı tipte ahşap baskı yazdırabiliriz, çok katmanlıdan kavağa, müşteri ihtiyacına göre doğru tipi seçeceğimizden kuşkunuz olmasın. Ahşap doğal ve ekolojik bir malzemedir ve ahşap üzerine UV baskı çok özel sonuçlar verir. Termal parklarda veya yüzme havuzlarında işaret oluşturmak için uygun, poster tasarımcısı veya mağazaların dekorasyonu, satış noktaları, gösteri odası için mükemmel, dayanıklı, sert, mükemmel.

Karaçam doğrudan UV baskı: Çok katmanlı ahşap panel Üç katmandan oluşan üç tabakadan oluşan ahşap esaslı panel, bitişik katmanların tanesinin dik açılarda olmasını sağlar. Levhalar, alternatif yönde yerleştirilen liflerle birlikte yapıştırılır ve her zaman tek sayılarda bulunur. Ara tabakanın ve yüzey katmanlarının karaçamdan olduğu 3 katmanlı masif ahşap Karaçam paneli .

AHŞAP ÜZERINE UV BASKI

Ahşap üzerine UV baskı Öztaş Yapı dekorasyon bir mağazanın tabelasını, ünlü bir fotoğraf sanatçının değerli eserlerini, sizlerin fotoğraf albümlerini, mobilya kapaklarını, ahşap levhalara bağlı bir dizi görüntü basmak için büyük titizlikle çalışır. Siyah ve beyazın ışık ve karanlığın tekil bir oyunu ile arzu edilen etkisi, bu çalışmaları yapmamızı sağlar.

Öztaş Yapı Dekorasyon; kusursuz bir tekniği takip ederek, anı, ifadeyi ve mükemmel anı takip etmektedir. Bir fotoğrafın hayali bir mükemmelliği tasvir etmemek için bir anı yeniden yaşamaya yardım etmesi gerektiğine inan firmamız fotoğraf üzerindeki her ayrıntı büyük bir titizlikle uv baskı yöntemiyle ahşap üzerine basmaktadır. Tam da bu yüzden fotoğrafçılık rötuşları yapmayı çok tercih etmiyoruz. Sadece siyah-beyaz fotoğrafçılığın cazibesine ve renkli fotoğraflardaki canlılığı sizler için ölümsüzleştiriyoruz.