istanbul cam baskı | kağıthane cam baskı

istanbul cam baskı | kağıthane cam baskı

 

İstanbul Kağıthane’de cam baskı, resimli cam baskı, tezgah arası cam hizmetlerimiz başlamıştır. Mobilya kapaklarına dolap kapaklarına, veya sehpa üzerlerine istediğiniz görüntü veya uygun cam türleriyle baskı yaptırabilirsiniz. Temperli camdan yapılmış tezgah arası cam paneller, akrilik cam paneller mutfaklarınıza şık ve modern bir hava katacaktır. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak; Akrilik cam (pleksiglas), temperli Cam (sertleştirilmiş güvenlik camı), ve normal cam üzerine her türlü görüntü baskısı sağlamaktayız.

Elbise dolaplarınıza, giriş vestiyer kapaklarınıza, mutfak tezgahlarınıza, istediğiniz dekoratif bir alana ve tezgah arasına cam baskı ve resimli cam baskılar sınırsız tasarım olanakları sunmaktadır. Sizlerde firmamızda bu sınırsız renk yelpazesi, görüntü seçenekleri içerisinden herhangi birini bizimle iletişime geçerek cam baskı resimli cam baskı veya tezgah arası cam panel yaptırabilirsiniz. Elimizde olan görüntüler veya renkler ilginizi çekmedi mi? Veya sizin düşündüğünüz başka bir görsel mi var? Dilerseniz o görselleri de seçmiş olduğunuz cam türüne göre baskı yapabiliriz.

Bizimle iletişime geçin ücretsiz olarak uzman elemanlarımız sizleri ziyarete gelsin. Evinizin rahatlığında sizlere renk seçenekleri ve farklı tasarımlardan örnekler gösterelim. Cam baskı veya resimli cam baskı yaptırmak istediğiniz alana göre seçeceğiniz cam türleri (akrilik, temperli) ve yapılacak işlemler hakkında ayrıntılı olarak sizleri bilgilendirelim. Dilerseniz bizimle irtibata geçip sizde randevu alabilirsiniz. Sizlerde cam baskının mükemmel ve eşsiz ayrıcalıklarından (temizdir, ısıya ve darbelere dayanıklıdır, aydınlatma seçenekleri mevcuttur, renk ayarı mümkündür, kurulumu kolaydır, model sıkıntısı yoktur) uygun fiyat garantisiyle faydalanmak istiyorsanız Öztaş Yapı Dekorasyon hizmetinizdedir.