UV Baskı Teknolojisi ile Pleksi Baskı Fotoğraf Uygulamaları

Pleksi baskı, uv baskı teknolojisyle yapılan fotoğraf baskısı çalışmalarımız yüksek çözünürlük ve renk kalitesi sağlamaktadır. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak Ultra Viole teknolojisine sahip makinelerimizle daha önce üzerine baskı yapılması imkansız ve zor olarak görünen zeminlere uv baskı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Firmamız bünyesinde pleksi baskı, cam baskı, ahşap baskı, kompozit baskı, metal baskı, seramik baskı, akrilik baskı, türleri evlerinizi dekore etmek  için ve ticari alanlarda sunumlarını zenginleştirmek için yapılmaktadır.

Pleksiglas üzerine ultraviyole fotoğraf baskısı Fotoğraf baskı yetenekleri, Pleksiglas'ı dekoratif görüntü uygulaması ile birlikte kullanılabilecek en çekici ve erişilebilir malzemelerden biri haline getirdi: Benzersiz iç elemanlar yaratmak: mutfak önlükleri, sanat panelleri, resimler, dolap mobilya detayları; Ticari alan ve ticari ekipmanların temizliği. Pleksiglas üzerine UV baskı, mal ve hizmetleri etkin bir şekilde sunmaya yardımcı olur. Sunumlar ve promosyonlar için hediyelik eşya veya hediyeler yapmak. Akrilik üzerine fotoğraf baskısı da büyük bir başarıdır. Uygulanan görüntüler dayanıklılık ve parlaklık ile ayırt edilir ve üretim fiyatı herkes tarafından kullanılabilir.

Akrilik ve pleksiglas üzerine teknoloji UV baskı Pleksiglas ve akrilik yüzey mükemmel pürüzsüz, üzerinde hiçbir mikro gözenekler yok. Bu tür bir malzemede boyaların düzeltilemeyeceği görülmektedir. Ancak akrilik ve pleksiglas üzerine UV baskı, uygulamadan hemen sonra boya kuruyan özel ekipman ve ultraviyole lambalar kullanılarak gerçekleştirilir. Sonuç parlak görüntüler ve yüksek çözünürlüklü ve mükemmel kalitede desenler. Yöntemin özel bir özelliği, renklerin ve tonların ultra hassas bir şekilde aktarılmasıdır.

Akrilik ve pleksiglas üzerine profesyonel fotoğraf baskısı Firmamız pleksiglas üzerine baskı konusunda uzman hizmet vermektedir. Dünyaca ünlü üreticilerin birinci sınıf boyalarını kullanıyoruz ve aynı zamanda fotoğrafları uygulamak için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Tüm müşterilerimiz bireysel bir yaklaşım, istisnai hizmet ve uygun fiyat açısından güvenebilir: Şirketimizde akrilik ve pleksiglas üzerine UV baskının fiyatı her müşteri için hoş bir sürpriz olacaktır.