Beylikdüzü Medipol Hastanesi Ameliyathane Cam Baskı Duvar Montajı

Beylikdüzü Medipol Hastanesi için hazırladığımız cam baskı duvar, şüphesiz rakipleri içerisinde en yüksek çözünürlüğe ve renk kalitesine sahip olan uv baskı teknolojisi kullanılarak yapılmıştır. Kullandığımız cam üzerine uv baskı işlemi Öztaş Yapı Dekorasyon olarak en çok kullandığımız baskı tekniklerindendir. Bun ların yanında firmamız bünyesinde uv baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanan diğer baskı tekniklerimiz: cam baskı, suni deri baskı, ahşap baskı, pleksi baskı, seramik baskı, polistiren baskı, kompozit baskı, eko-deri baskı, alüminyum baskı, forex baskı, mdf baskı gibi tüm sert yüzeylere uv baskı işlemi yapmaktayız.

 

 

Medipol hastanesi için hazırladığımız cam baskı duvarda, 3d cam baskı tekniği kullanılmıştır. Hazırladığımız cam duvarda 3d etkisini rakatlıkla görebilirsiniz. Uv baskı teknolojisini büyük avantajlarından olan yüksek çözünürlük ve renk kalitesi sayesinde karşınızda gerçek bir akvaryum hissi yaşayacaksınız.

 

 

Yine Beylikdüzü Medipol hastanesi için hazırladığımız tezgah arası cam panel uygulamamızda da uv baskı teknolojisi kullanılmıştır. Cam tercihi olarak yüksek güvenliği, darbelere karşı dayanıklılığı, ısı ve sıcaklıktan etkilenmeyen temperli cam tercih edilmiştir.