Ahşap Mobilya ve Masa Üzerine UV Baskı Ümraniye

İstanbul Ümraniye ilçesi ve tüm ilçelerinde ahşap mobilya ve masa üzerine uv baskı işlemlerimiz başarıyla tamamlanmıtır. Ahşap baskı, ahşap üzerine uv baskı sayesinde mobilyalarınızı güzelleştirin, dolap kapaklarınıza kişisel tasarımlarınızı katın, ahşap baskı ile fotoğraflarınız odalarınızı süslesin.yüksek çözünürlük ve 2100 dpı üzerinde baskı kalitesiyle hertürlü ahşap malzeme üzerine uv baskı işlemlerini yapmaktayız. Firmamızda uv baskı yöntemiyle ve hassas işçilikle cam baskı, metal baskı, seramik baskı, pleksi baskı, işlemleleri uygun fiyatla yapılmaktadır. 

Uv baskı yöntemiyle yapılan ahşap baskı ve diğer sert zemin baskılardaki görüntüler solma, yıpranma veya silenme olmaz, güneş ışığından etkilenmez, görüntü kalitesi yıllarca netliğini korur.

Ahşap üzerine uv baskı doğrudan ahşap panellere dijital UV baskı Birlikte verilen paneller de dahil olmak üzere her türlü ahşap panel üzerine baskı 2100 dpi'ye kadar çözünürlük ek beyaz baskı mümkündür Ipek parlak boya ile baskı mümkündür küçük ve büyük boylar için uygun iç ve dış mekan kullanımı için uygundur

Özellikleri: su geçirmez, çizilmeye dayanıklı

Malzeme: çeşitli ahşap malzemeler mümkündür

ahşap üzerine uv baskı uygulama alanları: işaretler, sanat, olaylar, iç mimari, uygulamalar: mobilya, özel reklam panoları ve istediğiniz her türlü ahşap panel.