Şeffaf Pleksi Üzerine UV Baskı Eyüp

İstanbul Eyüp ilçesinde bir müşterimiz için şeffaf pleksi üzerine doğa manzaralı görüntüyü uv baskı teknolojisi ile gerçekleştirdik. Pleksi üzerine uv baskı işlemi, pleksiglas plakanın arkasına doğrudan baskı yapılmasına izin verir. Mürekkepler, UV ışınları ile substrata katılaştırılır ve sabitlenir. Öztaş yapı dekorasyon farkı ile uv baskı işlemlerini sadece pleksi üzerine değil; cam baskı, ahşap baskı, kompozit baskı, metal baskı, seramik baskı ve diğer düz sert yüzeylerin üzerine baskı yapabilmekteyiz. Şeffaf pleksi üzerine uv baskı ve diğer sert malzemeler üzerine uv baskı sayesinde evinizin dekorasyonu için tablolar, işyerleriniz için reklam tabelaları, işyerleri için isim ve logo tabelaları, mağazalar için duvar reklamları, okullar için isim tabelaları, yine okul devlet kurumları ve iş yerleri için gösterge levhaları, park ve bahçeler için tabelalar yüksek çözünürlük ve renk kalitesiyle hazırlanabilmektedir. Firmamız bünyesinde cam baskı, pleksi baskı, ahşap baskı, kompozit baskı, seramik baskı, lamine baskı, metal baskı ve tüm sert yüzeylere uv baskı işlemleri ileri teknoloji ürünü olan makinelerimizle uygun fiyat ve yüksek kalite ile yapılmaktadır.

UV mürekkeple kurutma ile birlikte, bu mürekkep püskürtmeli baskı işlemi, Pleksiglas üzerine kusursuz kalitede görüntülerin basılmasını mümkün kılar. Daha sonra pleksicam levhası üzerine lamine edilir, 2 mm kalınlığında bir sabitlenmiş önce, dönen çerçeve veya Flush çerçeve kullanılabilir. Özellikle ışık ve suya karşı dayanıklı olan bu pleksi üzerine uv baskı, canlı ve son derece gerçekçi görüntüler sunar.

Şeffaf pleksi üzerine uv baskı görüntülerinize çeşitli aydınlatma sistemleri uygulanması sonucu derinlik ve parlaklık kazandırmak mümkündür. Arka tarafta, farklı bir etki için alüminyum plaka boyunca uzanan gömme bir çerçeve veya 5 cm içeride yerleştirilmiş bir çerçeve tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yeniden giriş çerçevesi, hatta metal yapışkanlı tutturucularla aynı görüntüyü veren prangalar da sunuyoruz.

Sert zemine uv baskı süreci

Uv baskı, mürekkepleri doğrudan sert bir ortama yayan çok yenilikçi bir yüksek kaliteli baskı işlemidir. Bu yüksek teknoloji işlemi, cam, pleksiglas, metal ahşap veya pvc gibi çok çeşitli sert malzemeler üzerinde doğrudan baskı yapılmasına izin verir. Mürekkepler katılaşır ve UV ışınları ile yüzeye bağlanır ve hem iç hem de dış ortam koşullarında büyük direnç sağlar.