Tartı akademi vanvejin cam giydirme delikli cam kaplama

Tartı akademi için yapmış olduğumuz son çalışmamızda cam üzerine vanvejin baskı yöntemi kullanılarak kaplama işlemi gerçekleştirilmiştir. Oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirilen çalışmamız müşterimiz tarafından beğenilmiştir. Öztaş yapı dekorasyon, yeniliklere ve gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız bünyesinde vanvejin baskı yanında cam baskı, uv baskı, pleksi baskı, ahşap baskı, metal baskı kompozit baskı ve her türlü düz sert zemin üzerine baskı işlemleri yapılmaktadır. Uv baskı teknolojisi kullanılarak yapılan baskı işlemlerinde yüksek çözünürlük ve renk kalitesi ile uygun fiyat güvencesi ile hizmet vermekteyiz.

 

Vanvejin Baskı – Vanvejin Cam Kaplama

Vanvejin cam kaplama, delikli cam kaplama veya tek yönlü vizyon geniş formatlı solvent ve eko-solvent dijital baskı olarak bilinen cam baskılarıdır.

Vanvejin baskı nerelerde kullanılır

Cam üzerine reklam yerleştirmeniz gereken birçok durum vardır, ancak camın ters tarafı saydamdır. Bu gibi durumlarda ofisin pencerelerinin yapıştırılması, çalışanların caddeyi görmesi ve güneş ışığının ofislere, toplu taşıma pencerelerine, bazen de vitrinlere girmesi gerektiğinde, maksimum açık alan yaratması gerekiyor. Tek yönlü vizyonun görüntüsü bir taraftan çok iyi algılanıyor. ve arkadan - üzerinde insan gözünün odaklanmadığı ve yüzeyin şeffaf olduğu yuvarlak delikli bir siyah göz görebilirsiniz. Tek Yönlü Vizyon Tam renkli baskı, ışık iletimi için özel bir Tek Yönlü Vizyon ızgarası üzerinde de gerçekleştirilir.