Pleksiglas Üzerine Uv Baskı Beylikdüzü

Pleksiglas üzerine  uv baskı, pleksi baskı, desenli pleksi baskı, çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. İstanbul Beylikdüzü ilçe için yapmış olduğumuz desenli pleksiglas baskı çalışmamız yüksek çözünürlük ve renk kalitesiyle tamamlanmıştır. Firmamız bünyesinde pleksi baskı, cam baskı, ahşap baskı, kompozit baskı, metal baskı seramik baskı, pleksiglas üzerine uv baskı, cam üzerine uv baskı ve tüm sert zeminlere uv baskı işlemleri gerçekleştirilmektedir. Uv baskı teknolojisiyle tüm bu sert zeminlere yapılan baskılar yüksek çözünürlük, sınırsız renk seçeneği, uzun ömürlü görüntüler canlı desenler elde etmemizi sağlar. UV baskı sayesinde elde edeceğiniz görüntüleri, evlerinizde dekorasyon malzemesi, mobilyalarınız da, masa, sehpa, cam mutfak, banyo cam bölmeleri, pleksiglas malzemeden elde edilmiş dekoratif ürünler, işyerleri, reklam tabelaları, cam süslemeleri, afişler, okul tabelaları, uyarı levhaları ve her türlü görseller için kullanabilirsiniz.

İç dekorasyon unsurları ve pleksiglastan üretilen ürünler konutlarda, modern ofislerde, sanat galerilerinde, mağazalarda ve hatta okullarda kullanılmaktadır. Yardımı ile ayrı ev eşyalarının yanı sıra mobilya parçaları da üretiliyor. En iyi sonucu elde etmek için, bu tür ürünlerin sadece modern ekipman kullanan yüksek kalitedeki profesyoneller için yaratılmasına güvenmek önemlidir. Kaliteli bir UV yazıcı, en fazla 1270 dpi çözünürlükte, 2 m 20 cm baskı genişliği ile 65 mm kalınlığa kadar olan yüzeylerde çalışabilir. Bu tür bir cihaz, beyaz dahil yazıcı kafası 16 ve 6 renk, cephanelik gibi açık bir lake sahip olan melez yazıcı yardımıyla, pleksiglas üzerine yüksek hızda doğrudan UV baskı, bundan sonra görüntü ile herhangi bir ek işlem gerekli değildir. Özelliği, organik cam yüksek şeffaflık sahip bir malzeme olarak, alt-tabaka, beyaz bir temel çizim isteğe bağlı görüntü olduğu şekilde, aksi takdirde, baskı kalitesi önemli ölçüde azalır.

Pleksiglas, üzerine UV baskısı yapılmış, herhangi bir özel bakım gerektirmez ve uzun bir süre için orijinal görünümünü ve resmin parlaklığını korur. Bu yöntemin maliyeti pleksiglas üzerine diğer baskı yöntemlerine kıyasla biraz daha pahalıdır. Bu, UV boyasının çözücü veya sudan daha yüksek olmasının yanı sıra sık sık değiştirilmesi gereken UV lambalarının hızlı aşınmasından kaynaklanır. Bununla birlikte, sonuç pleksiglas üzerine doğrudan UV baskı, tasarımcıların en cesur fikirlerini somutlaştırmak ve hem iç hem de reklam ürünlerinde, sofistike ve özgünlük bir dokunuş getirebildiğinden, bunun üzerine harcanan paraya değer. Üzerinde bir şirket logolu camdan yapılmış bir masa, vitraylı iç kapılar ya da özgün bir tasarıma sahip bir cam niş olsun isteyebilirsiniz - her şey burada mümkündür,