Cam Baskılı Tablo, Cam duvar tabloları

6mm yada 4 mm kalınlığında olan Yüksek canlı renkler ve gerçek renk baskısı sayesinde tablonuz soluk, solgun yada pikselleşmiş olarak görünmez. Kırılmaya karşı normal camlara göre 10 kat daha dayanıklı temper işlemi görmüş kenarları rodajlı birinci sınıf düz camlara, UV dijital baskı makinesi ile direkt baskı yapılmaktadır. Cam duvar tablolar kesinlikle baskı yapılmış bir medyanın cama yapıştırılması şeklinde değil; özel bir teknikle cam yüzeye doğrudan UV baskı yapılması ile hazırlanır.

Cam tablolar temperli olmasından dolayı kırılmaya karşı son derece dayanıklı olmakla beraber özel korumalı ambalajıyla beraber gönderilmektedir. Tüm bunlara rağmen cam tablonuz kargoda kırılırsa koşulsuz ve ücretsiz yenisini adresinize gönderiyoruz.

Yükleyeceğiniz görsellerde her zaman mevcut olan en yüksek çözünürlükte olanları tercih etmeniz baskı kalitesine doğrudan etki edecektir. Ekranda gördüğünüz renk tonları ile gerçek üründe mutlaka ufak farklılıklar olacağını dikkate alınız.  

Diğer tüm ürünlerimiz gibi bu ürün grubumuzda firmamızın sahip olduğu ISO 9001 kalite sertfikası kapsamında tüm dünya kalite standartlarını sağlayan üretim bandımızda üretilerek siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.