• Ahşap kendisi doğal olarak güzel görünür. Ahşap baskı ile ahşap üzerine yapılan tasarımlar ise harikalar yaratır. Bu baskıların kalıcığını arttırmak için ahşap üzerine Dijital UV baskı yapılabilir. Ahşap baskı modelleri, ahşap baskı tasarımları, sayesinde evlerinizi uygun fiyatlarla yeniden tasarlayın.

    Ahşap üzerine doğrudan baskı, sağlamlık hissi vermek isteyen natüralist konular için son derece idealdir. Uv Ahşap baskı ile, panelin kendisini, yeşil ve otantik efektlerle, görüntülerinizi doğal hale getirmeye ve odalarınızı süslemeye yardımcı olacak küçük bir sanatsal kompozisyon haline getirecektir. Ahşap baskı 10 mm kalınlığındaki görüntü sayesinde, görüntünün daha da öne çıkmasını sağlayan üç boyutlu bir etki yaratacaktır..

    Ahşap üzerine baskı

    Öztaş Yapı Dekorasyon, makinelerinin yenilikçi teknolojisi sayesinde, 15 cm yüksekliğe kadar nesnelere Ahşap baskı (uv baskı yöntemiyle) yapabilir, zaten monte edilmiş kutuların veya yüksek kalınlıktaki nesnelerin özelleştirilmesi için idealdir. Ahşap üzerine uv baskı ile yeni ürünler üretebilir veya ürünlerin çeşitliliği özelleştirebilirsiniz: Mobilya kapaklarınızı, sehpalarınızı, duvarlarınızı süsleyecek eşsiz tabloları ahşap ahşap üzerine uv baskı ile mükemmelleştirebilirsiniz. Ahşap kutulara baskı yapmak, birkaç parçanın bile özelleştirilmesini sağlar. Ayrıca uv baskı yöntemiyle MDF baskı, lamine ahşap baskı, kontrplak baskı vb., materyallerle duvarları özelleştirmek için mobilyalarınızı veya özel kapılarınızı tasarlayabilirsiniz. Makinelerimiz, yüksek dijital UV teknolojisi sayesinde, ahşap üzerine Bizans ikonları veya kabartma süslemeler benzersiz çerçeveleri gibi ürünler üretmek için kabartma etkisi yaratabilir.