Akrilik - Pleksi Üzerine UV Baskı Beykoz

Pleksi Baskı veya akrilik baskı, olarakta bilinen pleksi üzerine UV baskı faaliyetlerimiz İstanbulun bir çok ilçesinde olduğu gibi Beykoz ilçesindede hızla devam etmektedir. Firmamız bünyesinde pleksi baskının tüm çeşitleri ( saydam pleksi baskı, mat pleksi baskı, yarı şeffaf pleksi baskı), her türlü cam üzerine baskı, ( temperli cam, tripleks cam, ham cam ), metal baskı, ahşap baskı, kompozit baskı,  seramik baskı yüksek kaliteli uv baskı teknolojisiyle yapılmaktadır. uv baskı teknoloji sayesinde yapmış olduğumuz ürünler üzerindeki görüntüler uzun yıllar boyunca kalitesini korur ve bakım gerektirmez. Pleksiglas üzerine uv baskı bir çok alanda kullanılabirlir. 

Pleksiglas üzerine UV baskı, sadece tabelalarda veya ofis plakalarında işaretçi olarak yerleştirilemez. Uygulanan markalı akrilik cam, reklam yapıları, ışık kutuları ve iç aydınlatma ile standlara etkin bir şekilde kullanılır. Bu reklam tasarımı uzaktan göze çarpar ve potansiyel müşterilerin bakmadan geçmesi mümkün değildir.

Organik cam ile çalışmak için elbette tecrübe gerekiyor. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak yılların tecrübesini sizlerle paylaşıyoruz. Akrilik üzerinde UV baskısı, herhangi bir saydamlık ve pürüzsüzlük malzemesinde mümkündür. Kalınlıkta sadece sınırlamalar vardır, UV baskı altındaki çalışma malzemesi 0,1 ila 65 mm arasında olmalıdır. Seçilen görüntüyü uygulamadan önce, Pleksiglasın yüzeyi bir astar ile muamele edilir. Bu boyaların ve malzemenin daha iyi yapışmasını sağlar. Böyle bir yüzeye uygulanan çizim, kabartma elemanlarını bile doldurarak uzun bir süre tutulur, çatlamaz ve donuklaşmaz.

Kullanılacak fotoğraf akrilik üzerine sabitlenmesi için UV ışınları ile dikkatlice işlenir. Bugün akrilik üzerindeki görüntüler neden bu kadar popüler oluyor? Evinizi veya ofisinizi süslemek için hızlı, uygun fiyatlı ve orijinal bir yoldur. Daha az maliyet, daha fazla stil ve modanın taze nefesi! Öztaş Yapı Dekorasyonda sizleri bekliyor.