2019 3D Duvar Kağıdı Modelleri

İstanbul 3d duvar kağıdı modelleri, 3d duvar kağıdı, duvar kağıdı desenleri, duvarkağıdı modelleri, 2019 3d duvar kağıdı adına ne ararsanız Öztaş Yapı Dekorasyon ayrıcalığı ile hizmetinizde. 2019 yılı ocak ayını geride bırakırken  müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen duvar kağıdı modellerimizi sizler için derledik. Firmamız bünyesinde 3d duvar kağıdı, manzaralı 3d duvar kağıdı, 3d efektli duvar kağıdı, desenli duvar kağıdı, duvar kağıdı satış, duvar kağıdı yapıştırma işlemleri uygun fiyat ve profesyonel işçilikle yapılmaktadır.

Duvardaki 3 boyutlu duvar kağıtlarının, diğer duvar kağıtlarının olduğu gibi, birkaç farklı çeşidi vardır:

 

Soliter 

Belirli boyutta belirli bir görüntüdür. Bu resimler, oda dekorunun bağımsız bir elemanı olarak yapıştırılır ve örneğin bir resim çerçevesi veya pervazlarla süslenebilir. Bazıları bir pencerenin semblance görüntüsünü oluşturabilir.

 

Standart

Bu üç boyutlu desen veya çizimlerle duvar kağıdının normal boyutudur. Soyutlamalar veya geometrik şekiller veya çiçek desenleri veya küçük resimler olabilir. İç mekanda imar ve bölgelerin herhangi birinin tahsisi için kullanımı iyidir, büyük odalara veya stüdyo dairelere çok uygundur. Yapıştırırken, desenleri yerleştirmek gerekli değildir, çünkü genel bir resim oluşturmazlar.

 

Panoramic

Bir duvarın tamamını veya birkaç duvarını yapıştırmak için büyük bir kanvastır ve görüntü tüm alanına uygulanır. Bu kanvasın boyu onlarca metre uzunluğunda olabilir. Bu tür duvar kağıtlarının yardımı ile örneğin, odanın etrafındaki duvarlara 3B duvar kağıdı yapıştırarak ormandaki bir yatak odası oluşturabilirsiniz.

 

Floresan

Böyle bir duvar kağıdında, alışılmadık bir kompozisyon nedeniyle karanlıkta üç boyutlu bir görüntü parlıyor. İç mekanda bunları kullanırken siyah flüoresan lambalarla özel aydınlatmanın kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu nedenle, gündüz ana görüntüsü karanlıkta yeni silüetler ve gölgelerle tamamlanmaktadır. Bu duvar kağıtları, çocuk odasının iç kısmına mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve geceleri gece ışığının yerini alır.

 

LED

Bu en yeni duvar kağıdı türüdür, ancak elektronik sisteme daha çok benzerler, çünkü en az sayıda LED'den oluşur. Duvarlar için bu tür 3 boyutlu duvar kağıtları, özgünlükleriyle ayırt edilir, uzaktan kumandanın yardımıyla, üzerlerindeki resmi, parlaklığını veya rengini değiştirebilir, böylece iç mekanın görünümünü ve atmosferini değiştirebilirsiniz. Ancak bu duvar kağıtlarının önemli dezavantajları yüksek bir fiyat, periyodik onarımlar ve özel bakım gerektirmesidir.