Uv Baskılı Led Işıklı Panel

İstanbul da uv baskı teknolojisi kullanarak bir çok projeye imza attık. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak uv baskı teknolojisiyle cam baskı, ahşap baskı, pleksi baskı, metal baskı, seramik baskı, kompozit baskı, cam kaplama gibi birçok sert zemin üzerine gerçekleştirdiğimiz baskılarda her zaman yüksek kalite prensibiyle ürünler ortaya koyduk. Son projemiz olan led ışıklı paneller içinde yine uv baskı teknolojisi kullanılmıştır. Bu saya de görüntülerde yüksek çözünürlük ve renk kalitesi göze çarpmaktadır. Hazırlanan görüntüler için aydınlatma olarak led kullanışmış ve görüntülere canlılık katmıştır.

 

Kuş Gökyüzü Görüntülü Led Panel Çalışması

Bu çalışmamızda görüntü olarak gökyüzünün aydınlığı ve özgürlüğün sembolü olan güvercinler tercih edilmiştir. Görüntünün baskı işlemi için uv baskı kullanılmış ve canlılığı arttırmak için panel içine led döşenmiştir. Böylelikle resimdeki canlılık direk göze çarpmaktadır.

 

Sahil Görüntülü Led Panel Çalışması

Bu çalışmamızda ise sahil görüntüsü kullanılmıştır. Uv baskılı led panel çalışmamızda sahil görüntüsünün yüksek çözünürlüğü ve renk kalitesiyle, led aydınlatma sayesinde görüntüde 3D  etkisi görülmektedir.

Öztaş yapı dekorasyon olarak her geçen gün yeni projelere imza atmanın sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Her türlü sert zemine uv baskı işlemi gerçekleştirmek mümkün bir telefon kadar uzağınızdayız.